Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 10 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 10 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
HTML nedir ve kodu nereye yazilir? Vote_lcapHTML nedir ve kodu nereye yazilir? Voting_barHTML nedir ve kodu nereye yazilir? Vote_rcap 
Byqonza (184)
HTML nedir ve kodu nereye yazilir? Vote_lcapHTML nedir ve kodu nereye yazilir? Voting_barHTML nedir ve kodu nereye yazilir? Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

HTML nedir ve kodu nereye yazilir?

YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
HTML nedir ve kodu nereye yazilir? Left_bar_bleue999 / 999999 / 999HTML nedir ve kodu nereye yazilir? Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 28
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

HTML nedir ve kodu nereye yazilir? Empty
MesajKonu: HTML nedir ve kodu nereye yazilir?   HTML nedir ve kodu nereye yazilir? EmptyÇarş. Mart 31, 2010 1:26 pm

HTML : Hypertext Markup Language demektir.
Ve Bu dil, Browserlarin (yani Internet Explorer gibi internet sitelerini göstermek icin kullandiginiz programlarin) konustugu bilgisayar dilidir. Markup Dili oldugu icin belirli seyler TAG adi verilen "<" ile acilan ve "/>" ile kapanan alanlarin arasina yazildiginda, browser bunu uygun olarak resim, link vs seklinde tercüme eder.

Bizim sitemizden HTML Kodu girmek icin:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ARKADAŞLAR BUNUN İKİ YÖNTEMİ VAR ÖNCE KENDİMİN KULLANDIĞI
1-Sitenizin yönetim paneline giriyorsunuz
2-Ayarlara giriyorsunuz
3-HTML editorü gösterilmesin mi? (Şart: HTML biliyor olman lazım!)bu kısmı EVET yapıyorsunuz
4-verileri değiştir diyorsunuz ( bu verileri değiştir sayfanızdaki her düzenlemeden sonra yapmanız gereken işlem )
5-şimdi artık sayfanızı sadece html kodlarla yönetirsiniz düzenlemek istediğiniz sayfaya girip html kodları kopyalıyorsunuz.
DİĞER KULLANILAN YÖNTEM İSE
1-Sitenizin yönetim paneline giriyorsunuz
2-Ayarlara giriyorsunuz
3-HTML editorü gösterilmesin mi? (Şart: HTML biliyor olman lazım!)bu kısmı HAYIR yapıyorsunuz
4-Düzenlemek istediğiniz sayfaya giriyoruz sol üst köşedeki kaynak yazan kısma tıklıyoruz
5-html kodu giriyoruz
6-sayfayı değiştir diyoruz

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://aal54.yetkin-forum.com

HTML nedir ve kodu nereye yazilir?
1 sayfadaki 1 sayfası