Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Hamachi server kurma Vote_lcapHamachi server kurma Voting_barHamachi server kurma Vote_rcap 
Byqonza (184)
Hamachi server kurma Vote_lcapHamachi server kurma Voting_barHamachi server kurma Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Hamachi server kurma

2 posters
YazarMesaj
hortlak1995
ModeratöR
ModeratöR
hortlak1995

Aktiflik :
Hamachi server kurma Left_bar_bleue300 / 999300 / 999Hamachi server kurma Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 53
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/03/10
Points Points : 2147483647

Hamachi server kurma Empty
MesajKonu: Hamachi server kurma   Hamachi server kurma EmptySalı Mart 30, 2010 4:52 pm

Arkadaşlar Size Resimli Anlatmayacagım Ama Anlarsınız İşte Anlatmaya Başlıyorum...

İlk Olarak Virtual-Pc Yi Bilgisayarınıza Kurun
Sonra Virtual Pc Kare Bir Şey Gelcek Vİrtual Pc New Yazıyor New'e Tıklayın
Use Default Settings To Crate a Vİrtual Machineyi Seçin İleri Deyin
Oyunun Virtual-Pc Dekini Adını Yazın Finish Deyin Önünüze Settinks Cıkacaktr
Settings'Den Memory Ye Gelin Orda Kaç Ram İle Kuracagınızı Seçin.
Sonra Hard Disk 1'e Gelin
virtual Hardk Disk Fileye Gelin Browse'Ye Tıkalyın Orda 705 Mblik Dosyayı Çıakrtıgınızda Mt2 Dosyası VAR 2 aDET bİRİSİ vİRTUAL-PC o gELMEZ dİYERİNİN sİMGESİ Vardır Ona Tıklayın Tamam Deyin.
Networking e gelin Ordan ''Hamachi İnfarce#'' Yi Seçin Sonra Tamam Deyin Girin Size
ID:
ŞİFRE:
gibi bir şey gelicetir oraya aynen böyle
ID:root
ŞİFRE:mcnccçcom (Arkadaşlar Bu Görünmez Yazıdıgınzda Entere Basın Gelir Ayrıca Virtual-Pc De . Yerine Ç Yazarsınız)
Sonra
Mcncc# Gelicek Oraya
sysinstall yazın
Confugreye Gelin Oradan Networking'e Gelin Ordan baştan 2.yi Seçin
de0 Die Bir Şey Çıkar Sectiginzde Onu Seçin Başta Sonra Geldik Oraya
Server ip yazar oraya serverinizin ıpnı atıyorum 51.42.565 Yaızıcaksınız Yanında Server name Orası 4.2.2.3 Olarak Olur Orası Oyle Kalsın Aşşagıda Bİr Tane Daha Ip İstiyor Oraya 51.42.100 Yazıcaksınız (565 yerine 100) Sonra Damam Deyin Çıkın Sonra gene
Mcncc#
gelicek bu sefer oraya
/etc/rc.d/netif restart
Yazın Sonra Bİr Daha
Mcncc# Geldiginde Oyuna Reset ATIN
Bİraz Bekleyin Gene
ID
ŞİFRE
Gelcektir yine
ID:root
ŞİFRE:mcnccçcom
yazın gelen
Mcncc# Ye ./start yazın Sonra Bekleyin 7 Adet Timed Oud Gelmelidir
Timed Out
Timed Out
Timed Out
Timed Out
Timed Out
Timed Out
Timed Out
Sonra Exe Dosyasını Metin2 Tr Dosyasına Atıcaksınız Hamachiniz Açıksa Giriniz...

Sonra Bu Dosyayı Atınız İçine TIKLA İNDİR=http://www.tekdosya.com/files/TD35750PJ/d679f8b996c25ea71835e3c65a38afa4/Gerekli_Dosyalar.rar.html
o gEREKLİ dOSYALARIN aLTINDA Anlatım Diye Word Dosyası Var O Önemli Deyil O Onunla İlgili Deyildir

Arakdaşlar Bir Teşekkür Yeter

ŞİFRE:merturat
PASS:merturat
serserikad
ModeratöR
ModeratöR
serserikad

Aktiflik :
Hamachi server kurma Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Hamachi server kurma Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/04/10
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 28

Hamachi server kurma Empty
MesajKonu: Geri: Hamachi server kurma   Hamachi server kurma EmptyCuma Nis. 02, 2010 12:31 pm

SAOLASIN

Hamachi server kurma
1 sayfadaki 1 sayfası