Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Son Bomba! RapidShareDOWN - Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava! Resimli Anlatım! Vote_lcapSon Bomba! RapidShareDOWN - Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava! Resimli Anlatım! Voting_barSon Bomba! RapidShareDOWN - Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava! Resimli Anlatım! Vote_rcap 
Byqonza (184)
Son Bomba! RapidShareDOWN - Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava! Resimli Anlatım! Vote_lcapSon Bomba! RapidShareDOWN - Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava! Resimli Anlatım! Voting_barSon Bomba! RapidShareDOWN - Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava! Resimli Anlatım! Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Son Bomba! RapidShareDOWN - Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava! Resimli Anlatım!

YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
Son Bomba! RapidShareDOWN - Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava! Resimli Anlatım! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Son Bomba! RapidShareDOWN - Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava! Resimli Anlatım! Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

Son Bomba! RapidShareDOWN - Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava! Resimli Anlatım! Empty
MesajKonu: Son Bomba! RapidShareDOWN - Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava! Resimli Anlatım!   Son Bomba! RapidShareDOWN - Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava! Resimli Anlatım! EmptyCuma Mart 19, 2010 6:19 pm

RapidshareDOWN... Artık herkes RapidShare'den %100 YASAL PREMIUM hesap sahibi olacak... Hem de hiçbir ücret ödemeden... Bu yol denenmiş ve olumlu sonuçlanmıştır... Sahip olmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli... Herkese şimdiden kolay gelsin...

1. Kendimize sadece RAPIDSHARE'de kullanacağımız yeni bir e-mail hesabı alıyoruz. (NOT: Bu hesap daha sonra tekrar tekrar kullanılacaktır.)
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2. Aldığımız bu mail ile ilk önce REKLAMYOK’a üye olmamız gerekiyor. Bunun için;

ADIM 1
PayPal’ın sitesine girdikten sonra SIGN UP yazan yere tıklıyoruz.

ADIM 2
Daha sonra açılan sayfadan ülke seçimimizi yapıyoruz

ADIM 3
Hiçbir şeye dokunmadan CONTINUE’ye tıklayıp ilerliyoruz.

ADIM 4
Açılan sayfada ki ilgili yerleri dolduruyoruz. Burada ki e-mail kısmı bizim için çok önemli. Mutlaka yeni aldığımız mail adresini yazmamız gerekmektedir ki bu e-mail bizim PayPal hesabımızın ID’si olacaktır. Yani ödeme yapılması için ilgili sitelere bu e-maili vereceğiz.

ADIM 5
Sonraki adımda bizden Kredi Kartı bilgileri istenecek. Ama bununla herhangi bir ilgimiz olmadığı için sayfanın sol üst kısmında bulunan PayPal logosuna tıklıyıp çıkıyoruz ve e-mail kutumuzu kontrol ederek PayPal’dan gelen e-maili tıklayıp PayPal aktivasyonumuzu gerçekleştiriyoruz.

ADIM 6
E-Mail aktivasyonumuzu yaptıktan sonra REKLAMYOK'a girerek, kayıt olurken kullandığımız e-mail ve şifremizi girerek LOGIN oluyoruz.

Evet, kazandığımız paralarımızın yatacağı PayPal hesabımızın açılımını sonunda tamamladık.

3. Şimdi para kazanacağımız yere üye olmaya geldi.

ADIM 1
Öncelikle REKLAMYOK adresine tıklıyoruz ve açılan sayfanın sağ üst köşesindeki REGISTER yazan yere giriyoruz.

ADIM 2
Açılan sayfadaki üyelik bilgilerimizi eksiksiz olarak dolduruyoruz. (Dikkat: Buradaki e-mail adresiniz, kazancınızı alabilmeniz için PayPal’a kayıt olurken kullandığınız e-mail adresiniz olmalıdır. Ayrıca REFFERER kısmında oynama yapılmaması, üst referansınız olmasını sağlayacağı için kazancınızın artmasına neden olacaktır.)

Evet, para kazanacağımız sitedeki hesabımızın açılım işlemini de bitirdik.

4. Evet şimdi sıra, sitenin kullanımı ve nasıl para kazanacağımız öğrenmeye geldi.

ADIM 1
Para kazanacağımız REKLAMYOK adresine girip, açılan sayfanın sağ üst kısmında bulunan LOGIN yazan yere basıyoruz ve kayıt olurken belirlediğimiz kullanıcı adı ile şifremizi yazarak, siteye LOGIN oluyoruz.

ADIM 2
Daha sonra açılan sayfadaki SURFADS yazan yere basarak, para kazanacağım reklam linklerinin olduğu sayfaya geçiyoruz. !!!DİKKAT!!! Sayfadaki reklam linklerine sıra ile tıklayarak, açılan her yeni sayfanın 30 SANIYE saymasını bekliyoruz. Sayım bittikten sonra DONE yazıp YEŞİL TICK işareti çıkınca, para hesabımıza eklenmiş demektir.

ADIM 3
Bu işlemi her 24 saatte bir tıklayarak kumbaramızı dolduruyoruz. Ne kadar paramız olduğunu MYSTATS bölümüne girerek öğrenebiliriz.

FINAL
Kumbaramızdaki miktar 10$ olunca, MYSTATS bölümünde bulunan CASHOUT/CONVERT sayfasına gireceğiz. Sayfadaki CONVERT TO CASH VIA PAYPAL yazan yere basarak, kazandığımız parayı kendi PAYPAL hesabımıza anında geçireceğiz ve YASAL RAPIDSHARE PREMIUM hesabımızı ücretsiz olarak PAYPAL hesabımız vasıtasıyla açacağız. Her gün 10 dakikanızı ayırmanıza kesinlikle değer!!!

Emeğe Saygı Arkadaşlar...
https://aal54.yetkin-forum.com

Son Bomba! RapidShareDOWN - Premium Üyelikler Şimdi Yasal ve Bedava! Resimli Anlatım!
1 sayfadaki 1 sayfası