Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Vote_lcapProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Voting_barProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Vote_rcap 
Byqonza (184)
ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Vote_lcapProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Voting_barProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım]

3 posters
YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Left_bar_bleue999 / 999999 / 999ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Empty
MesajKonu: ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım]   ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] EmptyCuma Mart 19, 2010 8:01 am

DOWLAND: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
rar pas:pro
ARKADAŞLAR SERİ OLDUGU İÇİN İNDİRMENİZ BİRAZ UZUN SÜREBİLİR SABREDERSENİZ PRO SERİSİNE ERERSİNİZ SAYGİLAR ... EVET ANLATALIM ?
ProRat SERİSİ Kullanımı [Resimli Anlatım]

Once server yanı karsı tarafa yedırecegımız serverı hazırlıyoruz.Bunun ıcınde ılk ısımız OLUSTUR == > PRORAT SERVERI OLUSTUR dıyoruz.

Daha sonra asagıda gordugunuz ayarların aynısını uyguluyorsunuz.Maıl bolumune hotmail adresı dısında bır maıl adresı yazın kı maıl gelısınde sorun yasanmasın cunku bazen maıller hotmail adresıne gelmeyebılıyor garantıye alın ve bır yahoo mail alın derım.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Daha sonra asagıda gordugunuz ayarların aynısını uyguluyorsunuz.Maıl bolumune hotmail adresı dısında bır maıl adresı yazın kı maıl gelısınde sorun
yasanmasın cunku bazen maıller hotmail adresıne gelmeyebılıyor garantıye alın ve bır yahoo mail alın derım.
Bır sonrakı ayarlama seceneklerı serverımızın ıslevı ıle ılgılı.Burdakı port alanına verecegınız numara karsı tarafın serverı yemesı ıle bırlıkte acılacak olan port numarasıdır aklınızda kalmayabılır bu yuzden buna dokunmayın.Sıfre alanına da karsı pc ye baglanma esnasında bızden sıfre talep edecektır bu sıfre ıle karsı pc ye gırecegız bu alana ıstedıgınızı yazabılırsınız.Altındakı kurban yazısı ıse sıze maılde gelecek olan ıletıde kımın oldugunu anl******* yardımcı olacaktır.Bu alanda yapmamız gereken en son ayar ıse server calıstırıldıgı anda kendısını sılmesı ıcın "Server ilk çalıştırıldığında kendisini silsin" secenegının ısaretlı olması gerekır bu kurbanımızın bızden haberdar olmasını engellemek ıcın kullanmalıyız bu sayede bır sey anlamaz.
Sımdıkı ayarımız ıse kurbanımızın serverdan haberdar olmaması ıcın yapacagımız ayarlardan bırısıdır.Oncelıkle serverımızı hangı dosya ıle bırlestırecegımızı secıyoruz ben bır program ıle veya .exe farmarındakı bır dosyaya yerlestırmenızı tavsıye ederım tabı bu herhangı bır dosya da olabılır bır resım dosyası veya bır mp3 vs... ancak dıkkat etmenız gereken unsur dosyanızın uzantısı ne olursa olsun sonucta server ıle bırlestıgınde dosyanızın uzantısı exe olacaktır tavsıye etmemdekı sebepte budur anlasılma olasılıgı sıfıra ınıyor tabı bazı fırewall ve koruma programları dısında
Sımdı ıse dosyamızın gorunumu ıcın bır sımge secıyoruz ve sonrasında sag alt kosede gordugunuz serverı olustur butonuna basıyoruz.
Islem tamamlandı sımdı serverı kurbanımıza yollayabılırız.Kurbanımız serverı dosyayı actıgı anda server pc ye yerlesecektır ancak bırlestırdıgımız dosya ıslemıne devam eder bu da anlasılmasını zorlastırır ve bundan sonra sıze gelen maıl bılgısı ıle karsı pc ye gırebıleceksınız.Maıl ornek olarak asagıdakı gıbı olacaktır.
ve bu bılgılerı de aldıktan sonra karsı pc ye gırebılırız oncelıkle bunun ıcın vermıs oldugumuz sıfreyı bızden ısteyecektır bunu gırdıkten sonra karsı pc deyız
ve artık karsı pc de ıstedıgınızı yapabılırsınız bunun pc dekı sıfrelerı almak gıbı bırcok secenek ve bunun yanında pc ye cıddı anlamda zarar verebılıcek ve kurbanla dalga gecebılecegınız bır cok secenek mevcuttur

En son Pa[TR]on tarafından C.tesi Mart 20, 2010 4:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://aal54.yetkin-forum.com
By_ATALAY
Üye
Üye
By_ATALAY

Aktiflik :
ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Left_bar_bleue10 / 99910 / 999ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 58
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/03/10
Yaş Yaş : 28
Hobiler : BİLGİSAYAR
Lakap : _ATALAY_

MesajKonu: Geri: ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım]   ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] EmptyCuma Mart 19, 2010 11:22 pm

guzel guzelde vıdeosunu koysan daha ıyı olurduu Smile anlardık en azındann
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Left_bar_bleue999 / 999999 / 999ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım]   ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] EmptyCuma Mart 19, 2010 11:28 pm

Buda ii bi anLaTım
J0kéR``
ModeratöR
ModeratöR
J0kéR``

Aktiflik :

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/09/09
Yaş Yaş : 27
Hobiler : oqRency / BiLqisayar :)
Lakap : J0kéR

MesajKonu: Geri: ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım]   ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] EmptyPaz Mart 21, 2010 7:57 pm

aynen buDa iyi biR anLaTım
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım]   ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] EmptyPaz Mart 21, 2010 9:29 pm

zor buLdum bunu:D:D
By_ATALAY
Üye
Üye
By_ATALAY

Aktiflik :
ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Left_bar_bleue10 / 99910 / 999ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım]   ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] EmptyPaz Mart 21, 2010 10:29 pm

arkadasımmm bıldırı ayarlarında ıp ve dns ye ne yazcagızz
By_ATALAY
Üye
Üye
By_ATALAY

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım]   ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım] EmptyPaz Mart 21, 2010 10:36 pm

genekl ayarlar vede bılgı ayarlarını bı anlatt bea Very Happy olmuyo Sad

ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pc Montaj Resimli anlatım!!
» Jin-Hee Görevi (Resimli Anlatım)
» PC'ye Sızma Resimli Anlatım
» hamaci DownLoad AnD ResimLi anLaTım
» Site Hack....[ResimLi AnLaTıM]