Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 13 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 13 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
%100 Mail Hacklemek Okuyunuz Vote_lcap%100 Mail Hacklemek Okuyunuz Voting_bar%100 Mail Hacklemek Okuyunuz Vote_rcap 
Byqonza (184)
%100 Mail Hacklemek Okuyunuz Vote_lcap%100 Mail Hacklemek Okuyunuz Voting_bar%100 Mail Hacklemek Okuyunuz Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

%100 Mail Hacklemek Okuyunuz

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

%100 Mail Hacklemek Okuyunuz Empty
MesajKonu: %100 Mail Hacklemek Okuyunuz   %100 Mail Hacklemek Okuyunuz EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 11:20 pm

Burda ben sizi hacklemeye çalışmıyorum. Bazıları Böyle numara yaparak sizi kandıranları engellemek için açılmış bir başlık !! konunu tamamını okumadan yorum yapmayın..

<<<>
Böyle başlık açmak zorunda kaldım kusura bakmayın, ama yeni kullanıcılar bu tuzağa düşüyor ve bizlerin görevi bunu yapan Ahlaksızlara karşı onları uyarmak.

Arkadaşlar bu forumda veya başka sitelerde " %100 Mail hack, Şifre çalma ve geri alma " gibi konular açılmakta. Bazı yöntemler doğru olabilir ama asla %100 Değildir. %100 vs. deniliyorsa işte o zaman bunda bir terslik vardır.
ŞİMDİ ALINTI KISMI İNCELEYİN VE ALINTIDAN SONRASINI OKUYUNUZ :

Alinti:Mailin konusu "retrieve password" yaz
Gidecek adres bölümüne:" [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]" yaz.
Mesaj bölümüne aşağıdakileri aynen msj olarak yaz ve belirtilen alanları eksiksiz doldur.
Msj bölümüne yazılacaklar:
kurbanın hotmail adresi.(kurban@hotmail.com) /cgi-bin/start/v7.03/method=getassmachine+''kendi hotmail adresini yaz''
{M27568&java-&rsa '' kendi hotmail şifreni yaz ''****** **********="Content-Language" *********"tr">
****** **********="Content-Type"
*********"text/html; charset=windows-1254">
****** name="ProgId" *********"FrontPage.Editor.Document">
****** name="GENERATOR" *********"Microsoft FrontPage Express 2.0">
<title>YeniBir Password server- Webmail hack</title>
</head>
Bu maili gönderdikten sonra sana "from:system subject:system reg message" başlıklı mail gelecek ve bu mailde o kişinin hotmail şifresi olcak .

Bakın arkadaşlar böyle bir tuzağa nasıl düşüyorsunuz anlam veremiyorum. Adam böyle konu açıyor ve XXXXX yazdığım kısım kendi mail adresi.
Şimdi sen büyük boyutlarda yazdığım yere Mail adresini ve ŞİFRENİ yazıyorsun.
Akıl alacak işmi neden şifrenizi yazıyorsunuz ( buna inan kişilere söylüyorum ) sonrada bu konuların altına ben denedim şifre gelmedi diyorsunuz.
Geçmiş olsun adam şifrenizi aldı bile ve ava giderken avlanmak işte bu.
Lütfen bu tür konuları nerede görürseniz görün asla inanmayın, hemen o sitenin yöneticilerine haber verin.
Eğer ki bu tuzağa düşmüşseniz adam 24 saat pc başında olamayacağı için bir şansınız var.
Hemen şifrenizi ve gizli sorunuzu ne varsa ( ülkeye kadar ) değiştirin. O bakmadan kurtarma şansınız var.

En son BySystem tarafından Perş. Eyl. 03, 2009 11:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

%100 Mail Hacklemek Okuyunuz Empty
MesajKonu: Geri: %100 Mail Hacklemek Okuyunuz   %100 Mail Hacklemek Okuyunuz EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 11:21 pm

Bu konu Mail Hacklemek Diye Bişeyin Tam Olarak Gerçek Olmadığını Anlatmak için Açlmıştır

%100 Mail Hacklemek Okuyunuz
1 sayfadaki 1 sayfası