Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 13 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 13 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
oley sandıklı süper bi pvp Vote_lcapoley sandıklı süper bi pvp Voting_baroley sandıklı süper bi pvp Vote_rcap 
Byqonza (184)
oley sandıklı süper bi pvp Vote_lcapoley sandıklı süper bi pvp Voting_baroley sandıklı süper bi pvp Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

oley sandıklı süper bi pvp

2 posters
YazarMesaj
cemocem12
ModeratöR
ModeratöR
cemocem12

Aktiflik :
oley sandıklı süper bi pvp Left_bar_bleue999 / 999999 / 999oley sandıklı süper bi pvp Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 170
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/03/10
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 28
Hobiler : 7/24 metin2 oynamak :d
Lakap : sanane xD

oley sandıklı süper bi pvp Empty
MesajKonu: oley sandıklı süper bi pvp   oley sandıklı süper bi pvp EmptyCuma Nis. 09, 2010 6:45 pm

http://turk oley sandıklı süper bi pvp Salı 30 Mart 2010 - 22:17

--------------------------------------------------------------------------------

+

-
--------------------------------------------------------------------------------

NPC Görüntüleri

Enlarge this imageSayfayı küçültmek

Adres
TurkLongju TR Has Macera
İndirRapidShare Webhosting + Webspace
Yeniyılda 4 Yol Savaşı Vardır Söyliyim At İsteyenler Seyisten Alabilirler Ama Sadece Zırhılıat Veriyor

Yeni YIL Etkinlikleri
1.Şehir Meydanına Noel Baba Gelecek
2.GM Şehire Çam Ağacı Koyuacak Bu Ağaçta Değerli İtemler Var
3.Seyis Yeni YIL Etkinliikleri Bitene Kadar Asker At Verecek
4.NPC Kraliyet Zırhı Gelecek TurkLongju Adlı Marketle
5.Olay Yardımcısı Şehir Meydanına Gelecek Ve Gül Lolipop Satacaktır.
6.Hediye Çocuk Günü Paketi Gelecektir Ve Lwl Atlaya Bilirsiniz
siteye giremeyenler http://turklongju.visit.ws/

longju.visit.ws/
manyakkkedi
Üye
Üye

Aktiflik :
oley sandıklı süper bi pvp Left_bar_bleue10 / 99910 / 999oley sandıklı süper bi pvp Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 69
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/03/10
Points Points : 2147483646
Hobiler : Pvp metin2 xD
Lakap : Leylek

oley sandıklı süper bi pvp Empty
MesajKonu: Geri: oley sandıklı süper bi pvp   oley sandıklı süper bi pvp EmptyCuma Nis. 09, 2010 8:08 pm

Siteyi Tam verememissin

oley sandıklı süper bi pvp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fsmt2 sandıklı vps sw
» arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server
» TURKCE TKMT2 KRALIYETLI SANDIKLI MANYAKKKKK DA NE DURUON GIR ICERI
» sandıklı Kraliyetli Siyah çelikli 84 lwl li P skilli Asker atlı Daha istionuz :D
» Bu arabalar SüPeR...