Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 13 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 13 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Boş şişeleri kullanarak iksir yapma Vote_lcapBoş şişeleri kullanarak iksir yapma Voting_barBoş şişeleri kullanarak iksir yapma Vote_rcap 
Byqonza (184)
Boş şişeleri kullanarak iksir yapma Vote_lcapBoş şişeleri kullanarak iksir yapma Voting_barBoş şişeleri kullanarak iksir yapma Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Boş şişeleri kullanarak iksir yapma

YazarMesaj
ayberk123
Üye
Üye
ayberk123

Aktiflik :
Boş şişeleri kullanarak iksir yapma Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Boş şişeleri kullanarak iksir yapma Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 73
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/04/10
Points Points : 176
Yaş Yaş : 26
Hobiler : metin2 oynamak

Boş şişeleri kullanarak iksir yapma Empty
MesajKonu: Boş şişeleri kullanarak iksir yapma   Boş şişeleri kullanarak iksir yapma EmptyPerş. Nis. 08, 2010 9:40 pm

Boş Şişeleri Kullanarak Yeni İksir Üretmek

Boş Şişeleri Kullanarak Yeni İksir Üretmek
Baek-Go

Şeftali çiçegi = Şeftali Çiçegi Suyu / 3 dakika için +15 hareket hızı / 16 Seviyeden itibaren

Çançiçeği = Çançiçeği Suyu / 3 dakika için +5 güç / 20 Seviyeden itibaren

Gango kökü = Gango kökü suyu / Derhal 50hp'yi geri getirir / 28 Seviyeden itibaren

Kaki çiçegi = Kaki çiçegi suyu / Derhal 50Sp'yi geri getirir / 24 Seviyeden itibaren

Yuh-wan

Leylak + Şeftali Çiçegi Suyu = Sim-Suyu / Daha iyi hedef almak / 32 Seviyeden itibaren
(Pembe Şebnem) = 20 Sim-Suyu + 10 Boş Şişe : Delici Vuruş gücü verir.

Leylak + Çançiçeği Suyu = Dok-Suyu / Kritik vuruşunuzu arttırır / 36 Seviyeden itibaren
(Kırmızı Şebnem) = 20 Dok-Suyu + 10 Boş Şişe : Kritik Vuruş gücü verir.

Tue Mantarı + 100 Kaki çiçegi suyu = 100 Bo-Suyu / Derhal 100Sp geri getirir / 44 Seviyeden itibaren

Tue Mantarı + 100 Gango kökü suyu = 100 Yöng Suyu / Derhal 100hp geri getirir / 44 Seviyeden itibaren

Hu-Ahn-So

Alp Gülü + Sim-Suyu = Zin-Suyu / 3 dakikalıgına +50 saldırı gücü ilave eder / 46 Seviyeden itibaren
(Mavi Şebnem) = 20 Zin-Suyu + 10 Boş şişe : Saldırı gücü verir.

Alp Gülü + Dok-Suyu = SamBo-Suyu / 3 dakikalıgına +70 savunma ilave eder / 48 Seviyeden itibaren
(Beyaz Şebnem) = 20 Sambo-Suyu + 10 Boş şişe : Savunma ilave eder.

Dut + 100 Yöng Suyu = Hwal-Suyu / 3 dakikalıgına +3 saldırı hızı ilave eder / 52 Seviyeden itibaren (Sarı Şebnem) = 20 Hwal-Suyu + 10 Boş şişe : Saldırı hızı ilave eder.

Dut + Bo Suyu = Mong Suyu / 3 dakika boyunca şeytani büyülerden korur / 50 Seviyeden itibaren (Yeşil Şebnem) = 20 Mong Suyu + 10 Boş şişe : Büyü savunması verir.

Uyarı : Yeni iksirlerin (Şebnemlerin) yapılmasında boş şişe ile birleşim gerekmektedir ve bu birleşim 20 ye 10 oranındadır, Örneğin 20 sambo suyu ile 10 boş şişeyi Hu-Ahn-So'da birleştirip Beyaz Şebnem elde edebiliriz.

Uyarı : Elde edilen yeni iksirler şansa bağlı olup değerleri ve süreleri değişebilmektedir.

Boş şişeleri kullanarak iksir yapma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cvp oyun yapma programı
» metin2 zemini karlı yapma cemocem12 farkıyla :)
» Arkadaslar Bana Bir oyun yapma Programı Lazımm Bulursanız Ve Paylasırsanız Sewinirim