Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
dünyanın en hızlı pcsi Vote_lcapdünyanın en hızlı pcsi Voting_bardünyanın en hızlı pcsi Vote_rcap 
Byqonza (184)
dünyanın en hızlı pcsi Vote_lcapdünyanın en hızlı pcsi Voting_bardünyanın en hızlı pcsi Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

dünyanın en hızlı pcsi

YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
dünyanın en hızlı pcsi Left_bar_bleue999 / 999999 / 999dünyanın en hızlı pcsi Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

dünyanın en hızlı pcsi Empty
MesajKonu: dünyanın en hızlı pcsi   dünyanın en hızlı pcsi EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 7:51 am

Şuan için bizim kullandığımız sistemler yanında belkide bu sistemle ne yapılırki!diyebikleceğiniz bir PC bulunuyor ve bu bilgisayar dünyanın en hızlı bilgisayarı olarak kabul ediliyor.

Epeyce büyük olan kasanın içerisinde,Intel Core i7-965 Extreme Edition yeni nesil işlemci bulunması yanında 9 GB'lık DDR3 Ram bellek Ve 1 TB'lık Sabit disk bulunuyor bunların yanında tabi ki ekran kartıda son seviye Ati'nın Radeon HD 4870 X2,'si dahili 2GB GDDR5 RAM grafik kartı bulunuyor.Anakart seçimi olarakda ASUS' P6T tercih edilmiş.Yeni nesil Donanımlarla kurulmuş olan bu sistemin'de tabiiki bir bedeli var $6,337.

Firmanın web adresi:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yanlız yabancı her zaman oldugu gibi

alıntıdırrr
https://aal54.yetkin-forum.com

dünyanın en hızlı pcsi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dünyanın en zor oyunu
» HıZLı KoSma HiLeSi
» Yüksek hızlı maliyeti düşük yazıcı!
» Ücretsiz Hit Veren Siteler - Alexa'da Hızlı Yükselme
» Metin2 daha kısayoldan ve daha hızlı ve daha çabuk