Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 26 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 26 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Bu logo ne kadar güvenilir? Vote_lcapBu logo ne kadar güvenilir? Voting_barBu logo ne kadar güvenilir? Vote_rcap 
Byqonza (184)
Bu logo ne kadar güvenilir? Vote_lcapBu logo ne kadar güvenilir? Voting_barBu logo ne kadar güvenilir? Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Bu logo ne kadar güvenilir?

2 posters
YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
Bu logo ne kadar güvenilir? Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Bu logo ne kadar güvenilir? Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 28
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

Bu logo ne kadar güvenilir? Empty
MesajKonu: Bu logo ne kadar güvenilir?   Bu logo ne kadar güvenilir? EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 11:54 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
O meşhur logo ne kadar güvenilir?

Yıllardır PC'nizi açtığınızda ilk onu görüyorsunuz. Peki ona güvenebilir misiniz? Okuyun, şaşırın!

Yıllardır bilgisayarlarımızı açtığımızda ilk karşımıza çıkan logolardan birisi de Energy Star'ın logosudur.

Çevreye saygılı ürünlerin aldığı bu sertifika hakkında ortaya çıkan bir skandal, gerçekten ne kadar güvenilir oldukları konusunun da sorgulanmasına yol açtı.

Energy Star'ın verimlilik standardı için önüne konulan 20 sahte üründen 15'ini onaylamasıyla ortaya çıkan skandal herkesi şaşırttı.

GAO'nun (İlgili denetim kuruluşu) dört sahte üretici firma ve sanal karakter ile yolladığı ürünler onaylanmakla kalmadı; Energy Star onaylı ürünlerden 2 tanesine sipariş bile geldi! Onaylanan sahte ürünler arasında olmayan bir monitör bile vardı

Cool Rapport, Futurizon Solar Innovations, Spartan Digital Electronics ve Tropical Thunder Appliances, test için GAO tarafından oluşturulan sahte şirketler. Sahte ürünlere Energy Star onayı veren yetkililer hakkında inceleme ve kanuni işlem başlatıldı.

CHIP Online
https://aal54.yetkin-forum.com
myenes
™Administrator™
™Administrator™
myenes

Aktiflik :
Bu logo ne kadar güvenilir? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Bu logo ne kadar güvenilir? Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 155
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/03/10
Points Points : 361

Bu logo ne kadar güvenilir? Empty
MesajKonu: Geri: Bu logo ne kadar güvenilir?   Bu logo ne kadar güvenilir? EmptyPtsi Nis. 05, 2010 8:36 pm

kendimden beklemezdim ama onlardan beklerim xD

Bu logo ne kadar güvenilir?
1 sayfadaki 1 sayfası